Tagi:

Najlepsza oferta dla firm

2 komentarze

Oferta
Najlepsza oferta dla firm

Każda firma w którymś momencie swojej działalności może potrzebować wsparcia finansowego ze strony na przykład instytucji finansowych. Nie każdy cel czy wniosek złożony przez firmę otrzyma dotacje unijne, ponieważ wiadomo powszechnie, że o ich otrzymanie nie jest łatwo. Na szczęście w Polsce pojawiła się nowa forma wsparcia finansowego przedsiębiorców, nawet tych, którzy dopiero startują ze swoim przedsiębiorstwem na rynku.

Pożyczka dla firm – dlaczego jest warta uwagi?

Dotychczas w Polsce pożyczki dotyczyły raczej klientów indywidualnych, zaciągających niewielkie zobowiązania, najczęściej w instytucjach para bankowych. Przedsiębiorcy nie mieli takich możliwości – do niedawna. Obecnie na polskim rynku funkcjonuje coraz lepiej system pożyczania pieniędzy przedsiębiorcom, oparte na jasnych zasadach, bardzo konkretnych punktach oraz z wykorzystaniem minimum formalności. Co lepsze, nie trzeba posiadać historii kredytowej, aby taką pożyczkę otrzymać.

Zalety korzystania z pożyczek

Pożyczki tego typu można potraktować jak inwestycję dla swojej firmy. Kwota zaciągniętego zobowiązania powinna zawierać się w przedziale między 1000 a nawet 10000 złotych, a czas, na jaki może zostać rozłożona, to od dwóch do pięciu lat, przy czym najkorzystniejsze warunki zawsze obowiązują dla najkrótszych okresów. Aaasa Polska, która udziela firmom takich właśnie pożyczek, nie wymaga nawet żadnych poręczeń ani dodatkowych zabezpieczeń, a historia kredytowa nie jest brana pod uwagę.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *