Pozyskiwanie funduszy dla firmy – to proste

2 komentarze

Fundusze
Wysłano do Pozyskiwanie funduszy dla firmy – to proste

Zdarza się, że firma, aby mogła wdrożyć na rynek nowe technologie lub wypróbować coś, czego nie posiada konkurencja, potrzebuje nagłego, dodatkowego zastrzyku gotówki, który jest poza jej zasięgiem. W takich wypadkach do niedawna ciężko było znaleźć jakiekolwiek słuszne i dobre rozwiązanie, ponieważ na rynku finansowym pożyczki dla firm są raczej mało popularne. Obecnie jednak wszystko się zmienia.

Zdecydowane zmiany na lepsze

Dzisiejszy rynek finansowy zaczyna oferować klientom biznesowym pożyczki dla firm, uważając ten sektor za bardzo obiecujący pod względem ilości zawieranych transakcji rocznie. Statystyki pokazują, że system, jaki wdraża w Polsce z powodzenie Aasa Polska S.A., jest systemem w zasadzie doskonałym. Mówią o tym również zadowoleni klienci, którzy mieli okazje skorzystać z ich usług.

Zalety korzystania z pożyczek dla firm

Przede wszystkim największą zaletą tego typu pożyczek jest fakt, że są one udzielane już od pierwszego dnia istnienia firmy, nie trzeba więc jako działalność gospodarcza posiadać bogatej historii kredytowej, żeby dostać wsparcie. Dodatkowo przy rozłożeniu rat na 24 miesiące raty są zwykle bardzo niskie, a więc i bardzo atrakcyjne. Jednocześnie koszt pożyczki jest kosztem działalności gospodarczej. W taki świetle pożyczka staje się bardziej inwestycją niż zobowiązaniem dla przedsiębiorcy. Jest to doskonała forma wsparcia startupu, z którego szczególnie chętnie korzystają młodzi przedsiębiorcy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *